Pečenie medovníkov

SAM_3137.JPGNastal vianočný čas a zo všetkých kútov cítiť vôňu škorice a vanilky. Je čas pečenia medovníkov. Ani my sme nezaháľali a pustili sme sa do práce. Vymiesili, rozvaľkali, povykrájali. Celou škôlkou sa niesla vôňa medovníkov. Vianoce môžu prísť – my sme pripravení.

Predplavecká príprava detí z MŠ

SAM_3122.JPGVonku sneh a mráz a my si napriek tomu balíme do ruksaka plavky a osušky. Dva týždne sme navštevovali plavecký bazén pre deti v MŠ Bajkalskej. Naučili sme sa tam ponárať, skákať, plávať s loptou a doskou a na koniec samostatne splývať. Za našu usilovnosť sme boli odmenení krásnym, mokrým vysvedčením.

Jeseň v našej škôlke

VSAM_3054.JPG mesiaci október sme v našej materskej škole vyhlásili rodinnú súťaž ,,Jeseň v našej škôlke“. Celý mesiac sa naša chodba zapĺňala najrozličnejšími jesennými výzdobami, svietnikmi a všakovakými výtvormi na tému jeseň.

Na konci mesiaca sme spolu s p. riaditeľom ZŠ s MŠ PaedDr. Milanom Černajom, PhD. usúdili, že všetci, ktorí sa do tejto súťaže zapojili, zaslúžia si ocenenia za svoju kreativitu a fantáziu.

Ďakujeme rod. Šoltisovej, Homoľovej, Dolinskej, Jakubikovej, Andreánskej a Ginter.

Ovocie a zelenina

SAM_3044.JPGHoci sme len deti malé, aj my sa môžeme pochváliť výsledkami práce
našich rodičov, starých rodičov, ktorí vedia vyčarovať všakovaké dobroty
na zimu z toho, čo vypestovali. Dobrú chuť!