Prevádzka materskej školy

Na základe výsledkov prieskumu, ktorým sme zisťovali záujem  rodičov o umiestnenie dieťaťa v materskej škole počas vianočných prázdnin vám oznamujeme:

1. Záujem o umiestnenie dieťaťa v materskej škole počas prázdnin:       5,0%
  2. Nezáujem o  umiestnenie dieťaťa v materskej škole počas prázdnin: 95%

V zmysle záverov prieskumu bude prevádzka materskej školy počas vianočných prázdnin zatvorená (od 21. decembra 2020 - do 8. januára 2021).

Otvorenie prevádzky materskej školy  bude 11. januára 2021.

Veselé Vianoce!

SAM_3212.JPGBez vyzdobeného stromčeka a vianočnej výzdoby nie sú Vianoce tie pravé. Tak sme sa všetci pustili do práce. Zdobili sme vonku, zdobili sme dnu. A výsledok? Posúďte sami.

Pečieme medovníky

SAM_3246.JPGMúka, cukor, vajíčka, med a škorica. Všetko sme si pripravili, nácvik zdobenia na nečisto vyskúšali. Urobiť cesto, vyváľať, povykrajovať, dať upiecť. Namáhavá robota, ale vydarilo sa. Už ich len ozdobiť a popriať ,,dobrú chuť“!

Mikuláš v MŠ

received_750726549126154.jpegPrišiel, on naozaj prišiel! Vari sme boli celý rok poslušní? Asi áno, keď je tu. S anjelikmi a bez čertov. Pekne sme mu zaspievali, trošku sa aj malé deti báli, ale nakoniec nám anjeliky všetkým veľké darčeky nadelili. Ďakujeme Mikuláš a o rok ťa čakáme zas.

Prvý sneh

SAM_3193.JPGTo je krása, svet sa odel do biela. Poďte deti všetci vonku, spravíme si anjela. Nebol to však anjel, bol to snehuliak. Ešte pekné foto s novým ,,kámošom“ a sme spolu šťastní, máme úsmev pod nosom.