Deň športu

64978368_346766202680022_5060931329776943104_n.jpg25.6.2019 mala naša škola Deň športu. Zúčastnili sa ho všetci žiaci. Za krásneho počasia si zahrali futbal, prehadzovanú, zápasnícke súboje v kruhu a absolvovali skoky vo vreci. Vo futbale žiakov I. stupňa sa na 3.mieste umiestnili I. a II.A, na druhom mieste sa umiestnili tretiaci a víťazmi sa stali štvrtáci.
Žiaci II.st. sa umiestnili takto:
3. miesto JUVENTUS,
2. miesto Rokycany Power
1. miesto Bajerov Power.

V prehadzovanej dievčat sa na 3. mieste umiestnili piatačky, na druhom mieste siedmačky a víťazkami sa stali ôsmačky. Celá akcia prebiehala v znení hesla: V zdravom tele zdravý duch!!!

Karneval

65386142_2421464091458191_6796899399344586752_n.png24.6.2019 sa v našej škole konal karneval. Masky sa najprv predviedli na červenom koberci pri melódiách, ktoré uvádzali DJ Gabo a DJ Ľubko z VIII.A. Potom sa masky predviedli aj pri sprievode obcou Bajerov, za pomoci hudobných nástrojov, ktoré im pridelili p.učiteľky. Po návrate do školy boli všetky masky odmenené. Na záver si žiaci zatancovali na diskotéke, ktorej sa zúčastnili aj deti z materskej škôlky s p.učiteľkami.

Výstava žiackych prác z techniky

20190607_115317.jpgTo, že na našej škole máme šikovných a zručných žiakov, potvrdzuje aj výstava technickej výchovy.

Sú na nej vystavené výrobky z dreva – autá od výmyslu sveta, veľké i malé, lietadlá, vláčiky, traktory s vlečkami, zvieratká, ozdobné kvetináče, ale i rôzne dekorácie do bytu. Nechýbali ani výrobky z plechu a drôtu, či technické výkresy. Keďže súčasťou techniky sú aj pestovateľské práce, na výstave sa žiaci pochválili vypestovanou miniskalkou a nádhernými sadenicamiparadajok.

Žiaci V.A, VI.A, VII.A a VIII.A pod vedením p.uč. Minarčíkovej, si dali ozaj záležať.

No, čo poviete?

Deň detí

MDD_0.JPGK tomuto dňu nám vedenie školy v spolupráci s učiteľmi pripravilo nádherné prekvapenie. Predstavila sa nám skupina Danyho Raska, ktorá si pre nás prichystala niekoľko zaujímavých piesní. Do programu sa spevom zapojili aj žiačky siedmeho a ôsmeho ročníka, ktoré nám zaspievali pieseň V slepých uličkách od Miroslava Žbirku a Mariky Gombitovej. Na záver programu skvelý výkon predviedol aj Samuel Gábor (VIII. A), ktorý zaspieval pieseň Ide poštár, ide. Počas koncertu sme si mohli vypočuť nástroje ako sú bicie, akustická gitara a elektrická gitara.

Zuzana, Karina (VIII. A), Dominika T., Alexandra (V. A)